MARJİNAL Yatırım Gayrimenkul İnşaat A.Ş. şahıs şirketi olarak kurulduğu 2006 yılından bugüne kadar takım arkadaşları ve çözüm ortaklarıyla birçok başarılı çalışmaya imza atmıştır.

Firmamız, bir yandan gayrimenkul danışmanlığı hizmetlerini sürdürürken öte yandan, 2015 yılında Anonim Şirket’e dönüşerek, GRUP TADİLAT markası adı altında, müşteri memnuniyeti odaklı perspektifiyle, kaliteden ödün vermeden; mimari işler ile elektrik ve mekanik işleri çalışmalarını üstlenmiştir.

Üstlendiği projelerde işinin ehli ve alanında ilk akla gelen isimler olan çözüm ortaklarıyla çalışan Firmamız, malzeme ve uygulamalara ilişkin teknolojik yenilikleri yakından takip ederek müşterilerine yeni çözümler de sunmaktadır.

Firmamız şimdiye kadar iş ve alışveriş merkezi inşası, konut yapıları, bunlara ilişkin yangın sistemleri, iklimlendirme, çevre düzenleme, peyzaj işleri ve güvenli geçiş sistemlerini de içeren üst yapıya ilişkin her türden uygulama gerçekleştirmiştir.

Takip, kontrol, koordinasyon, motivasyon ilkeleri ışığında çalışmalarını sürdüren Firmamız müşterilerine, çalışanlarına ve topluma karşı sorumluluk bilinci felsefesini benimsemiştir. .